nieizolowani- jest droga wyjścia
Rekolekcje wielkopostne ONLINE

3, 5, 6, 8 i 13 kwietnia 2020

Masz w ostatnim czasie poczucie odosobnienia? Etap zlewki a potem strachu, pogłębiająca się potrzeba wspólnoty i spotkania to coś, czego doświadczyłeś lub właśnie doświadczasz? Przejdź drogę od Getsemani do Emaus razem z Jezusem jako Jego uczeń, aby umocnić się w przekonaniu, że JEST DROGA WYJŚCIA.


Jak uczestniczyć w rekolekcjach?

Rekolekcje będa składały się z pięciu spotkań, w których możesz uczestniczyć na różne sposoby:

Wysłuchać konferencji

publikowana na YouTube i Spotify w każdym dniu rekolekcji

Wykonać ćwiczenia

do pracy własnej umieszczone w opisie konferencji na YouTube i Facebooku

Podzielić się przeżyciami

podczas spotkań video w grupach. Jeśli chcesz w nich uczestniczyć zapisz się w formularzu

Możesz wybrać jedną, dwie lub wszystkie formy uczestnictwa, to zależy wyłącznie od ciebie i twoich potrzeb!


Chcesz uczestniczyć w spotkaniach w grupach?
ostatnia szansa na dołączenie do niedzieli 5.04

Jeśli chcesz wejść głębiej zachęcamy do zapisania się na dzielenie w grupach. Pomoże ci to przepracować tematy omawiane podczas rekolekcji, podzielić się z innymi swoimi przeżyciami i otrzymać wsparcie oraz głębsze zrozumienie tematu poprzez rozmowę z grupą rówieśników. Spotkania będą się odbywać 3,5,6,8 i 13 kwietnia o godzinie 19:00 poprzez wideokonferencję na facebooku. Nie masz facebooka? To nie przeszkoda, wypełnij formularz nie podając linku do profilu, a skontaktujemy się z tobą i dogadamy szczegóły.

Kiedy?

3, 5, 6, 8 i 13 kwietnia
W tych dniach będziemy publikować konferencję, a o godzinie 19:00 spotykać się w grupkach dzielenia

Dla kogo?

Młodzieży i dorosłych, każdego kto ukończył 16 rok życia, bez względu na to czy się uczysz czy pracujesz, warto wysłuchać przynajmniej konferencji, to tylko chwila w ciągu dnia a ile może zmienić!

Jak sie zapisać?

Jeżeli chcesz tylko wysłuchiwać konferencji i pogłębiać ich treść samodzielnie poprzez ćwiczenia, nie musisz się zapisywać.
Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniach w grupkach zapisz się w formularzu.

Koszt

Twój czas i otwartość na Boga!
(Rekolekcje są w pełni bezpłatne)

Organizator

Pełni Życia Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży Gliwice

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas na:
ddmgliwice@pelnizycia.pl
facebook
instagram

o nas, pełnych życia

Jesteśmy Duszpasterstwem Młodzieży Diecezji Gliwickiej, od niedawna znanym jako Pełni Życia. Organizatorami szeregu wydarzeń na terenie naszej Diecezji, między innymi Śląskiego Balu Młodych czy Festiwalu Życia. Młodymi którzy chcą dzielić się swoją energią, ale przede wszystkim uczniami i słuchaczami Bożego słowa, bo tylko dzięki Niemu można osiągnąć pełnię.

Jeszcze ci mało?

Potrzebujesz dodatkowej dawki Bożej miłości? Mamy kilka asów w rękawie

Modlitwa live o 10:00

Codziennie o godzinie 10:00 nasz Duszpasterz ksiądz Marcin Paś prowadzi na facebooku i instagramie modlitwę live. Zapraszamy!

Inne wydarzenia

Rekolekcje to jedno z szeregu wydarzeń jakie organizujemy jako Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży! Odwiedź naszą stronę, obserwuj nas na facebooku i instagramie żeby być na bierząco! Chcesz nam pomóc w organizacji? Napisz do nas!


Wspólnota

Przede wszystkim jesteśmy wspólnotą! Chcesz podzielić się swoimi sprawami, potrzebujesz wsparcia, formacji, grupy rówieśników, którzy wysłuchają, zrozumieją, pomogą? Dołącz do nas! Spotkanie otwarte w trzeci czwartek miesiąca o godzinie 19:00! Zainteresowany? Napisz do nas!